ÜRETİM

Görevinizde Yanınızdayız

Proje başlangıcından ürün teslimine kadar tüm adımları yakından takip ediyor, memnuniyetiniz için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.
1980’den bugüne göreviniz ister hassas bir elektronik ekipmanı korumak, ister birden fazla kişinin kaldırabileceği kadar ağır bir yükü taşımak olsun, doğru malzemeyi kaliteli işçilikle birleştirip görevini yıllar boyunca yerine getiren taşıma ve koruma ekipmanları üretiyoruz.


Neler Üretiyoruz


Bereket Çanta’da 40 yılı aşkın bir süredir endüstriyel ve askeri amaçlı çanta, kılıf, örtü ve taşıma aparatları üretiyoruz. On yıllardır birbirinden çok farklı şekil, boyut ve ağırlıktaki ekipmanın güvenli bir şekilde taşınabilmesi için ürettiklerimiz, bizi her seferinde yeni çözümler üretmeye zorladı. Endüstriyel ve askeri kullanıma dayanıklı ürünler ortaya çıkarabilmek içinse hep en iyi malzemeyi, en iyi işçilikle birleştirdik. Tüm bunların sonucunda ciddi kalite standartları belirlemiş birçok askeri ve sivil kuruluşun uzun süreli çözüm ortağı olduk.

Üretimde Neler Yapıyoruz


Bereket Çanta’da her ürün, görev yapacağı iklim, arazi ve kullanım koşullarına göre özel olarak tasarlanır. Bu tasarım süreci, taşınacak ekipmanlara en sert koşullar altında bile maksimum koruma sağlayacak doğru malzemelerden oluşan dayanıklı ürünlerin ortaya çıkmasını sağlar.


Sizler İçin Daha Kaliteli Üretiyoruz


Endüstriyel ve askeri kullanıma dayanıklı ürünler ortaya çıkarabilmek içinse hep en iyi malzemeyi, en iyi işçilikle birleştirdik. Tüm bunların sonucunda ciddi kalite standartları belirlemiş birçok askeri ve sivil kuruluşun uzun süreli çözüm ortağı olduk. Üretmiş olduğumuz ürünlerin malzeme ve işçilik kalitesi MSB Arge birimi tarafından beğenilerek firmamıza NATO imalatçı kod numarası (T0632) tahsis edilmiştir. 90 yıllardan itibaren savunma sanayine yönelik çalışmalarını yoğunlaştırmıştır. 

Son yıllarda elektronik cihazların yoğunlaşması nedeniyle firmamız bu cihazları koruyucu taşıma çantalarının imalatına ağırlık vermiştir. Çalışmalarımız bu yönde yoğunlaşarak devam etmektedir. Zamanın gerisinde kalmadan onu takip edip uygulayabilmek bizleri daha ileriye ve yükselişe götüreceğine temenni ediyoruz.

Bereket Çanta ailesi olarak en büyük gayemiz daha da gelişerek alanımızda en iyi olma yolunda emin adımlarla yürümek..